Sprawdzian Kompetencji Klas III

Tuż po egzaminach klas ósmych w piątek 28 maja 2021 r. swoją wiedzę sprawdzili trzecioklasiści, którzy przystąpili do Szkolnego Sprawdzianu Kompetencji.

Uczniowie wykazywali się wiadomościami i umiejętnościami zdobytymi podczas pierwszego etapu nauczania. Sprawdzane były treści polonistyczne, matematyczne i przyrodnicze, na które uczniowie mieli przeznaczone po 45 minut. Między kolejnymi edukacjami trzecioklasiści mieli chwilę przerwy na odpoczynek.

Po zakończonym sprawdzianie nauczyciele oceniali prace według ustalonego schematu. Wyniki posłużą do sporządzenia raportu, który zostanie przedstawiony nauczycielom przejmującym uczniów w klasach czwartych, aby uwzględnili te zalecenia podczas swojej przyszłej pracy.