Warsztaty integracyjne

Image00001

W świetlicy szkolnej kl.II i III odbyły się warsztaty integracyjne pod hasłem „Poznajemy się”.

Integrowanie grupy to bardzo ważny element oddziaływań wychowawczych. Zajęcia miały pomóc uczniom zobaczyć siebie i innych ludzi koło siebie, siebie na tle innych. Ćwiczenia skłaniały do aktywności wszystkich uczniów ułatwiały wzajemne poznanie, wspomagały poziom integracji poprzez budowanie zaufania i otwartości. Były ćwiczenia na koordynację i zaufanie, np: zabawa smok, rycerz ,księżniczka itp.. Było bardzo dużo śmiechu i radości.

Zajęcia prowadziła studentka socjologii komunikacji i procesów społecznych przyszła Pani socjolog Aneta Lis. Bardzo dziękujemy Pani Anecie za bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcia.

Image00004

Image00005