Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej SP1

Mar 30, 2021 by

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce na rok szkolny 2021/2022

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być procedowane i opublikowane za pomocą środków komunikacji elektronicznej ( §11baa. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 (Dz. U. poz. 493 z póżn.zm.)

Rodzice zakwalifikowanych kandydatów proszeni są o pisemne złożenie POTWIERDZENIA WOLI przyjęcia do klasy pierwszej w nieprzekraczalnym terminie

od 30.03.2021r godz. 15.00 do 02.04.2021r godz. 15.00.

POTWIERDZENIE WOLI znajduje się na stronie internetowej szkoły www.sp1.ostroleka.edu.pl lub w sekretariacie SP nr 1.

 

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w SP1 im. Stanisława Jachowicza.

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną dokumenty będą przyjmowane:

– drogą mailową na adres: sp1os@wp.pl. Potwierdzenie powinno być podpisane przez rodzica i zeskanowane,

– skrzynka podawcza wystawiona przed wejściem głównym do szkoły,

– w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach osobiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Proszę kliknąć, aby pobrać dokument: Potwierdzenie woli przyjęcia do SP1

 

Lp.

Imię i nazwisko

 
     

1

Adamczyk Igor  

2

Bakuła Mateusz  

3

Bałdyga Antonia

4

Bednarek Jan  

5

Bielarczyk Alan  

6

Cekała Jan  

7

Chojnowska Laura

8

Cichowska Rozalia

9

Ciepierski Błażej  

10

Cikacz Róża  

11

Cybulski Bartosz  

12

Czarnecki Gabriel

13

Cząstkiewicz Michalina

14

Dąbkowska Aleksandra

15

Deptuła Mikołaj  

16

Domian Zofia  

17

Ducka Nina  

18

Falkowski Piotr  

19

Gacioch Antoni  

20

Gołuńska Hanna  

21

Grabowska Iga  

22

Grochowska Barbara

23

Grzelak Aleksandra

24

Ignaciuk Oliwia  

25

Jankowski Mateusz Brunon

26

Jasiuleniec Aleksandra

27

Jastrzębski Antoni

28

Jesiotr Marcelina  

29

Jędrzejczyk Daria  

30

Kaczyński Aleksander

31

Kamińska Hanna  

32

Kędzierska Klara  

33

Kielak Amelia  

34

Kłoskwska Weronika

35

Kośnik Lena  

36

Kurstak Nina  

37

Kwiatkowski Cezary

38

Lemański Filip  

39

Łoziński Marcel  

40

Łużna Julia  

41

Macierakowski Igor

42

Malicka Aleksandra

43

Malicka Julia  

44

Malinowska Zuzanna

45

Mocek Aleksandra

46

Mrozek Michalina

47

Murawska Maria  

48

Nowakowski Adam

49

Nurczyk Brys  

50

Ostasz Ida Julia  

51

Palenga Paweł  

52

Pazio Ignacy  

53

Pokwapisz Julia  

54

Pragacz Nikola  

55

Prażach Hanna Laura

56

Prusik Zuzanna  

57

Pruszko Karolina  

58

Przybylska Sandra

59

Samsel Jakub  

60

Sierzputowska Amelia

61

Sikorska Zofia Teresa

62

Skalik Ernest  

63

Skowron Jakub  

64

Sobieski Antoni  

65

Sojma Lucyna Milena

66

Strzelecka Nina  

67

Suchecka Oliwia  

68

Suchecki Antoni  

69

Suska Lena  

70

Suska Małgorzata  

71

Suska Nikola  

72

Szczubełek Kalina

73

Trzcińska Maja  

74

Tyszka Amelia  

75

Walewski Marcel  

76

Wilga Antonina  

77

Wiśniewska Anna

78

Witkowska Zuzanna

79

Witkowska Zuzanna

80

Wojciechowicz Maria

81

Wróblewska Maria

82

Załuska Marcelina

83

Załuska Michalina

84

Zapert Zuzanna  

85

Zawistwska Mishel

86

Żebrowski Karol