Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pacynka z Recyklingu”

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce w dniu 12 czerwca 2023 r.został rozstrzygnięty  konkurs międzyszkolny  pod hasłem: „Mój ulubione eko-bohater z bajki kukiełka, pacynka lub marionetka z wykorzystaniem materiałów z recyklingu”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, których zwycięzcami zostali:

Nikola Wójcicka ze Szkoły Podstawowej nr 6 – I miejsce

Wojciech Kruczyński Szkoła Podstawowa nr 2 – I miejsce

Maria Michałek Szkoła nr 10 – II miejsce

–  Amelia Deptuła Szkoła Podstawowa nr 6 – III miejsce

Wyróżnione osoby to:Julia Wilk -Szkoła Podstawowa nr 1,Paweł Petrykowski -Szkoła Podstawowa nr 10, Ernest Skalik -Szkoła Podstawowa nr1.

Organizatorem konkursu była świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej nr 1,  który koordynowały nauczycielki świetlicy szkolnej Katarzyna Modzelewska i Agnieszka Rupińka.

Dziękujemy  wszystkim uczestnikom konkursu, a nagrodzonym jeszcze raz  gratulujemy!