Mikołajki w klasie 1 a

Dnia 6 grudnia do klasy 1a zawitali niezwykli goście –  mamusie z klasowej Rady Rodziców, ubrane jak pomocnice Mikołaja z dużą ilością prezentów. Dzieci były bardzo zaskoczone. Mamusie opowiedziały, że spacerując spotkały Świętego Mikołaja, który poprosił je o pomoc w obdarowaniu Grzecznych Dzieci z Klasy 1a prezentami w jego imieniu, bo on sam boi się, że nie zdąży a elfy maja straszną grypę. Oczywiście  dzielne mamusie podjęły się tego zadania i przybyły do szkoły w tak ważnym dla Mikołaja i dzieci dniu.

Każde dziecko otrzymało prezencik oraz Certyfikat Grzecznego Dziecka. Mikołaj nie zapomniał o wychowawczyni – pani Małgosi Grabowskiej, która otrzymała Certyfikat Grzecznej Pani. Wszyscy bardzo się cieszyli z mikołajkowej niespodzianki.