Noc z językiem angielskim

20 stycznia, uczniowie klasy 6 c wzięli udział w przedsięwzięciu zatytułowanym ,Noc z j. angielskim’. Uczniowie wyposażeni w śpiwory, koce, karimaty, poduszki, napoje i przekąski zebrali się w szkole o godzinie 18:30. Wychowawczyni klasy przygotowała gry planszowe, puzzle, memory i inne zabawy. Zadaniem uczestników gier, było komunikowanie się w j. angielskim. Wychowankowie utrwalili również ze swoją wychowawczynią czas Present Perfect, z którym zmagają się od kilku ostatnich zajęć języka angielskiego.

Jednak największą radość sprawiła wszystkim możliwość ,zwiedzania’ szkoły nocą. Tańce, muzyka, rozmowy, dowolne gry wymyślone przez uczniów, nie miały końca. Uczestnicy wieczoru bawili się do późnych godzin nocnych. Pani Grażyna Czapula pomagała czuwać nad nocującymi w szkole do późnych godzin wieczornych.

Towarzyszące emocje związane z tym wydarzeniem, długo nie pozwoliły zmrużyć oka. Po wspólnym śniadaniu przyszedł pan Krzysztof Olszewski, z którym chłopcy zagrali w piłkę. Następnie dopingowani przez p. Katarzynę Kozłowską uczniowie zrobili krótki trening poprawiający kondycję całego organizmu. O godzinie 10:00, zmęczeni, niewyspani, ale bardzo zadowoleni wszyscy rozeszli się do domów.

Tekst i pomysłodawczyni wydarzenia:

p. Katarzyna Kozłowska

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC