Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 – relacja

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025. Uroczystość odbyła się w naszej pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej  o godzinie 8.45 i 11.15, na których obecni byli Prezydent Miasta Ostrołęki p. Paweł Niewiadomski oraz Wiceprezydent Miasta p. Elżbieta Mierzejewska-Nicewicz.

Część artystyczną przygotowała klasa VI d wraz z wychowawcą Krzysztofem Olszewskim. Naszym artystom towarzyszył szkolny chór.

Życzymy wszystkim uczniom, a szczególnie pierwszoklasistom, wielu sukcesów, radości, entuzjazmu i nowych przyjaźni! Pamiętajcie Kochani Uczniowie o kilku radach, jakie przekazują Wam koleżanki i koledzy z klasy VI d

1. Nie martw się, że znów trzeba iść do szkoły ciesz się, że szkoła nie przyjeżdża do Ciebie.
  2.  Uczeń i jabłka nie powinni się obijać, bo inaczej psują się pod koniec roku.
  3. Pokochaj szkolny dzwonek, on pokocha Ciebie, wybawi Cię od odpowiedzi, gdy będziesz w potrzebie.
  4. Nie ma złych ocen, są tylko niewyrozumiali rodzice.
  5. Jeśli był dzwonek na początek lekcji, będzie i na koniec.
  6. Ławka szkolna najlepszym przyjacielem ucznia, jedyna nie zdradzi, gdy ściągasz.
  7. Każdy dzień w szkole zbliża do wakacji.

Powodzenia!!!