Wycieczka do Białegostoku Klas 4a, 4c i 7e

17 maja klasa 4a, 4c i 7e wyjechały na wycieczkę jednodniową autokarem do Białegostoku. Piękna pogoda i droga szeroka zapowiadały super wyprawę.

Pierwszym punktem programy był Park Dinozaurów, gdzie Pan przewodnik opowiadał o gatunkach dinozaurów i sobie ich odżywiania. Oglądaliśmy także Farmę Grzybów, które były większe niż nasi uczniowie. Po zwiedzaniu dzieci miały czas na zabawę w parkowym placu zabaw oraz zakup pamiątek.

Kolejnym punktem programu było Epi – Centrum Nauki w Białymstoku. Jest to wspaniałe miejsce do nauki i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z duszą odkrywcy. Dzieci bawiły się wspaniale i nie chciały wracać do domu.

Białystok na pewno jeszcze zagości na mapie naszych klasowych podróży.

Opiekę nad dziećmi podczas wycieczki sprawowały: p. Grażyna Czapula, p. Marta Wilk, p. Emilia Chimkowska, p. Ewelina Świder oraz p. Wioletta Ostrowska-Krupa.

Dziękujemy Pani Jolancie z Biura Podróży ABC za organizację tej wspaniałej wycieczki.

Marta Wilk