Wycieczka do Warszawy klasy IV a i IV d

W dniu 12 maja klasy IV a i IV d zwiedzały Warszawę. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Polskim Radiu, gdzie uczniowie mieli szansę poznać bliżej tajniki dziennikarstwa. Przez chwilę mogli wczuć się w rolę dziennikarza prowadząc mini audycję.
Kolejnym punktem wyjazdu była Pijalnia Czekolady Wedel, w której odbyły się warsztaty dekorowania pierników. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością dekorując swoje ciastka. Ponadto wszyscy skosztowali przepysznej tradycyjnej czekolady do picia.
Ostatnim punktem wycieczki było Muzeum Iluzji, gdzie wspaniałe spędziliśmy czas bawiąc się, odkrywając tajemnice iluzji. Atrakcje Warszawy znajdują się na Starym Mieście, dzięki czemu spacerując mogliśmy podziwiać uroki stolicy.
Organizatorami wycieczki byli: Krzysztof Olszewski, Justyna Chrzaniuk, Katarzyna Kozłowska, Wojciech Michalski