Poszukiwania jesieni w Kulce

Dnia 7 października 2021r. klasy 6a i 6c pojechały na jednodniową wycieczkę na Mazury do Kulki. Pogoda była piękna, a my aktywnie spędziliśmy cały dzień na świeżym powietrzu. Jednym z punktów wycieczki był park linowy. Po krótkim przeszkoleniu, wszyscy uczniowie musieli zmierzyć się z przeszkodami na wysokościach. Następnie uczestniczyliśmy w grze terenowej. Na leśnym szlaku wykonywaliśmy pasjonujące zadania i próbowaliśmy przechytrzyć swoich rywali. Kolejnym punktem była przejażdżka quadami. Każdy z uczestników wycieczki miał szansę prowadzić quad po specjalnie przygotowanym torze. Na zakończenie dnia usiedliśmy przy ognisku, a animator angażował nas w różne gry i zabawy integracyjne.

Osoby lubiące wyzwania na pewno jeszcze długo będą wspominać tę wycieczkę. Organizatorkami wspólnego wyjazdu były p. Katarzyna Kozłowska i p. Marzena Daniszewska. Do Kulki pojechała również z nami p. Magdalena Wasyk.

Katarzyna Kozłowska

#poszukiwaniajesieniwKulce#