Kolędowanie w świetlicy szkolnej klas II i III

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory…..”

K. Dzikowski

Święta tuż, tuż … Zbliża się czas, na który z wielką radością oczekują wszystkie dzieci.

W dniu 17 grudnia odbyło się w naszej świetlicy przedświąteczne kolędowanie przy dźwiękach gitary.

Pani Katarzyna Modzelewska zaprosiła do wspólnego kolędowania Panią Hannę Bojarską (nauczyciela naszej szkoły).

Dzieci chętnie nie tylko słuchały, ale włączyły się do wspólnego śpiewania.

Odśpiewane zostały między innymi takie kolędy jak:” Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu” i wiele innych. To był bardzo mile spędzony czas.

Na koniec świetliczanie podziękowali za wspólne kolędowanie składając najserdeczniejsze życzenia.

Do życzeń dołączają się nauczycielki świetlicy: Pani Katarzyna Modzelewska i Pani Beata Chorowicz życząc wszystkim uczniom i pracownikom szkoły Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Katarzyna Modzelewska