Laboratoria Przyszłości – Tworzenie kartek świątecznych z wykorzystaniem druku 3D

W ramach programu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole odbywają się lekcje z wykorzystaniem sprzętu zakupionego ze środków programu.

12 grudnia 2022 w klasie 4A zostały zorganizowane zajęcia w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie wykonali piękne kartki świąteczne w języku niemieckim.

Do wykonania kartek wykorzystano drukarkę 3D. Na drukarce 3D wydrukowano napis „Frohe Weihnachten” (Wesołych Świat Bożego Narodzenia).

Uczniowie pracowali w parach i wspólnie ozdabiali swoje prace. Następnie razem z nauczycielką układali życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie zaskoczyli kreatywnością i wykazali duży talent plastyczny. Wszystkie kartki zasługują na pochwałę.

Lekcję przygotowała p. Justyna Chrzaniuk.