Wizyta w Radiu „OKO”

26 września, uczniowie klasy II b, wybrali się z wizytą do lokalnej rozgłośni radiowej „Radio OKO”. Wszyscy, z dużym zainteresowaniem, wysłuchali informacji na temat powstania i działalności radia. Podziwiali puchary i trofea, jakie zdobyli pracownicy Radia OKO na ogólnopolskich zawodach żeglarskich dziennikarzy. Z ciekawością przyglądali się pracy prezentera radiowego oraz skomplikowanym urządzeniom do nagrywania audycji radiowych. Najwięcej radości sprawił uczniom udział w audycji „Gość Radia Oko”. Mogli w niej, na żywo, pozdrowić swoje rodziny, koleżanki, kolegów. Opowiadali również o tym co najbardziej lubią robić w szkole.

To była niezapomniana wizyta. Kto wie? Może wśród uczniów II b jest przyszły dziennikarz lub prezenter radiowy?

Bardzo dziękujemy panu Piotrowi z rozgłośni Radio OKO za miłe przyjęcie.