Dzień otwarty dla przyszłych pierwszaków

Dnia 2 marca 2023 r. tuż przed godziną 17:00 w naszej szkole zaczęli się zjawiać wyjątkowi goście. Nasi przyszli uczniowie. Starsi koledzy z klasy III d przywitali ich i zaprosili do sali gimnastycznej.

Po powitaniu gości przez pana dyrektora Zbigniewa Milewskiego i przedstawieniu oferty naszej szkoły wraz z prezentacją, rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu klasy II c, III a oraz III d.

Uczniowie zaprezentowali układy taneczne, których nauczyli się podczas zajęć z p. Jarosławem Śliwowskim, a także umiejętności wokalne. Nad całością czuwały troskliwe wychowawczynie p. Beata Kalicka, p. Jolanta Nabiałek i p. Hanna Bojarska.

Następnie na naszych małych gości czekały zabawy ruchowe przygotowane przez p. Ewelinę Świder. Wszyscy świetnie się bawili!

W ostatniej, części Dnia Otwartego, rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do sal lekcyjnych i świetlicowych, porozmawiać z uczniami, nauczycielami i p. dyrektorem.

Do zobaczenia we wrześniu!