Sposób spędzania wolnego czasu – Galeria Pani Agnieszki

Kwi 1, 2020 by

Nasza szkoła, gwar dzieci na korytarzach, dzwonek, wspólne siedzenie w ławce z ulubioną, koleżanką/kolegą w klasie. Zabawy, wspólne problemy małe i duże, a to sprawdzian z j. polskiego lub w co się przebrać na bal przebierańców albo, co zabrać na wycieczkę szkolną i jaka będzie pogoda. Uśmiechnięta pani szatniarka, woźny reperujący zamek w drzwiach. Pan Dyrektor zabiegany, zatroskany, pomocny i czuwający nad wszystkim co dzieje się w szkole. I wreszcie nasza p. wychowawczyni ,cierpliwa w tłumaczeniu trudnego zadania z matematyki, zwracająca uwagę, by nie biegać na przerwie, by uważać na lekcji. Wszystkiego dosłownie nam teraz brakuje, w czasie pandemii, zamknięci w czterech ścianach, którym jedynym oknem na świat zostaje telefon i internet.

Stąd pomysł na stworzenia galerii „Sposobu spędzania wolnego czasu”, aby pokazać że nie jesteśmy sami. Radzimy sobie w tym trudnym czasie, odnosimy swoje małe sukcesy szkolne, poprzez ciekawe opowiadanie, piękną pracę plastyczną. Doceniamy życie rodzinne, wspólne pichcenie, zabawy wymyślone wspólnie z rodzicami. Wszystko to udokumentowane na pięknych zdjęciach które wysyłaliście do mnie jako Wasz „Sposób spędzania wolnego czasu”.

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za nadesłane zdjęcia, i czekam na kolejne piękne fotki.Nauczyciel świetlicy Agnieszka Rupińska

 

Klasa 3b pracuje metodą Celestyna Freineta i tak planuje swoje poszczególne umiejętności.

Galeria „Majowa łąka”

 

Galeria „Sposobu spędzania wolnego czasu”