Ogłoszenie rekrutacyjne

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza informuje, że wszyscy kandydaci którzy złożyli dokumenty do klasy pierwszej na roku szkolnym 2020/2021 zostali wstępnie zakwalifikowani.

Rodzice uczniów proszeni są o złożenie potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce.

Potwierdzenie należy złożyć do dnia 03.04.2020 r. (piątek).

Potwierdzenie można złożyć w następującej formie :

1. Telefonicznie (029) 766 79 55 – podając imię i nazwisko dziecka oraz potwierdzenie lub też jego brak przyjścia do SP nr 1 od września 2020 r ; imię i nazwisko osoby potwierdzającej .

1. Wysłanie potwierdzenia na adres e-mail sp1os@wp.pl – pisząc w tytule maila : Potwierdzenie woli.

Treść maila powinna zawierać : imię i nazwisko dziecka oraz potwierdzenie lub też jego brak przyjścia do SP nr 1 od września 2020 r ; imię i nazwisko osoby potwierdzającej.

Kliknij link, aby pobrać potwierdzenie.