Konkursu literacki „O Orle Pióro”

orzel1

Rozstrzygnięto II Ostrołęcki Konkurs Literacki „O Orle Pióro”. Laureatów nagrodzono podczas uroczystości szkolnych w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z: SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 10, ZS STO.

Wręczenie nagród nastąpiło w Dniu Patrona Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce 7 listopada 2014 roku. Laureaci pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe pióra, II miejsc komplety: długopis i ołówek automatyczny, III miejsc długopis. Wszystkich uczestników nagrodzono albumami o Polsce. Serdecznie gratulujemy.

Nagrody i wyróżnienia przyznawała komisja w składzie: Magdalena Il, Beata Kobylińska, Beata Pawełczyk, Urszula Zagroba, Sabina Mąka.

orzel2

Kl. V

I miejsce Martyna Smółka, Szkoła Podstawowa nr 5 Im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce opiekun –  Beata Pawełczyk

II miejsce Bartosz Piasta Zespół Szkół STO w Ostrołęce opiekun –  Katarzyna Kurowska – Mierzejewska