Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość.

Zawsze cieszą nas sukcesy naszych uczniów. Jesteśmy z nich szczególnie dumni. Dzisiaj jednak mamy przyjemność poinformować o sukcesie nauczycieli.

Panie Renata Deptuła i Żaneta Jankowska zajęły drugie miejsce w konkursie „Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość”, organizowanym przez Urząd Miasta Ostrołęka.

Jury doceniło pomysł naszych polonistek na realizację tematów dotyczących II cz. „Dziadów” A. Mickiewicza. Nauczycielki opracowały cykl scenariuszy dotyczących tej lektury. Uwzględniły w niej wykorzystanie multimediów, nagrały film na temat romantyzmu i twórczości Adama Mickiewicza, a także stworzyły wirtualny escape room. Przygotowały również film instruktażowy dla nauczycieli, w którym opowiedziały o swoim projekcie.

Nagroda, którą zdobyły nasze nauczycielki, wzbogaci bazę dydaktyczną szkoły.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!