Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowych

23 listopada 2023 r. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się coroczny Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowych, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich naszej szkoły. W kategorii SOLISTA wystąpiła uczennica klasy 3b – Hanna Laura Prażych, a w kategorii ZESPÓŁ wystąpili uczniowie z klasy 3d – Amelia Tyszka, Aleksandra Grzelak, Karol Żebrowski, Adam Nowakowski, Barbara Grochowska oraz Błażej Ciepierski. W kategorii SOLISTA uczennica naszej szkoły Amelia Laura Prażych zajęła I miejsce, a w kategorii ZESPÓŁ klasa 3d naszej szkoły zajęła II miejsce.

Gratulujemy naszym młodym artystom wspaniałych umiejętności wokalnych!

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęka Łukasza Kulika oraz Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

Joanna Plucińska