Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, Świetlicy szkolnej pod tytułem:

Mój ulubiony eko-bohater z bajki- kukiełka, pacynka lub marionetka z wykorzystaniem materiałów z recyklingu”.

Organizatorem Konkursu jest Świetlica szkolna

Adres:

Szkoła Podstawowa Nr. 1

ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nika” 4/6

07-410 Ostrołęka

Cele konkursu: propagowanie czytelnictwa, kształtowanie postaw ekologicznych, tworzenie atmosfery do zabawy z utworami literackimi, pobudzenie wyobraźni, fantazji i ekspresji plastycznej.

Założenia organizacyjne

1. Zadaniem uczestników jest praca w postaci kukiełki, pacynki lub marionetki musi mieć formę przestrzenną i przedstawiać dowolnie wybraną postać bajkową. Należy wykonać ją z materiałów do recyklingu, w tym: papier, tkaniny, drewno, sznurek, drut, tworzywo sztuczne itp. Prace mogą być wykonane przez dzieci wspólnie z: rodzicami, rodzeństwem, dziadkami.

2. Konkurs międzyszkolny skierowany, jest do wszystkich dzieci w wieku 7 – 9 lat kl. I/III

3. Termin nadsyłania prac od 10.05.2023r. do 31.05.2023r.

Ogłoszenie wyników 06.06.2023r.

4. Do pracy należy dołączyć: metryczkę, zgodę rodziców.

5. Kryteria oceny prac: pomysłowość, inwencja twórcza, estetyka, zastosowany materiał, wkład pracy oraz ogólne wrażenia artystyczne.

6. Wszystkie prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i wykorzystywania prac konkursowych.

Prace należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły z dopiskiem Świetlica szkolna, lub wysłać na adres: Szkoła Podstawowa Nr. 1

ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 4/6

07-410 Ostrołęka

Organizatorzy: Agnieszka Rupińska i Katarzyna Modzelewska.

Kontakt: 665-334-775

Zapraszamy do udziału w konkursie. Czekaja atrakcyjne nagrody.