Pasowanie na ucznia SP nr 1 w Ostrołęce

I w końcu nadszedł ten dzień, długo wyczekiwany przez pierwszoklasistów, dzień 17 listopada, w którym odbyła się uroczystość – Pasowania na Ucznia.

W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce. W czasie ceremonii pierwszoklasiści udowodnili, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Zdali też pomyślnie egzamin z wiedzy i sprawności fizycznej. Najważniejszym jednak momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia, którego dokonał pan dyrektor Zbigniew Milewski oraz pani wicedyrektor Marzanna Nosek.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy zapału do nauki i wielu radosnych chwil spędzonych w szkole.