Światowy Dzień Drzewa – świetlica kl. II i II

10 października obchodzimy Światowe Święto Drzewa. Dzień ten ma przypominać społeczeństwu, jak ważną rolę w życiu człowieka pełnią nasi zieloni przyjaciele.
W świetlicy szkolnej kl. II i III tego dnia odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. Dzieci w trakcie zajęć poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Wszyscy uczniowie wykonali przepiękne prace, których bohaterem było kolorowe drzewo z rolki po papierze i jesienne drzewo z wyciętych z kolorowego papieru liści w kształcie dłoni. Były też zdjęcia z drzewami. Na koniec tych ciekawych zajęć dzieciaki przytuliły wszystkie drzewa ze szkolnego ogrodu.
Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia, do której obejrzenia serdecznie zapraszają świetliczanie .

Katarzyna Modzelewska