Tajemniczy gość z lasu

Image00001
W dniu 19 listopada 2018 r. uczniowie z naszej świetlicy wysłuchali zabawnego opowiadania pod tytułem ,,Tajemniczy gość z lasu” z bogato ilustrowanej książki pt.: ,,Co się stanie na leśnej polanie czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” Renaty Piątkowskiej. W roli lektora wystąpiła pani Klaudia Chorąży nauczyciel świetlicy Szkoły Podstawowej im. Zofii Niedziałkowskiej Nr. 5. Dziękujemy. 🙂
Image00002
Po wysłuchaniu opowiadania uczniowie wykonywali pracę plastyczną  przy użyciu papieru kolorowego i wykałaczek w efekcie końcowym podziwialiśmy różnokolorowe gąsienice.
Image00004

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania jest bardzo lubiany przez dzieci także dlatego że przychodzą ciekawi goście. Uczniowie naszej świetlicy biorą udział w konkursie edukacyjnym ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków’’,celem akcji jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Organizatorem konkursu jest właściciel sieci sklepów Biedronka.

Image00003

Autor: Agnieszka Rupińska