Walentynkowy Tydzień w Świetlicy Szkolnej kl. II i III

Wszystkim znana jest data 14 lutego, czyli WALENTYNKI. To święto miłości i przyjaźni, którego patronem jest św. Walenty. Jest to wyjątkowy dzień, zwłaszcza dla tych, którzy darzą inną osobę szczególnym uczuciem.

W dniach 9 – 14 lutego w świetlicy kl. II i III odbyły się zajęcia, które były tematycznie związane ze świętem zakochanych. Naszą salę ozdobiły serca i kolor czerwony. Były różne konkursy, zawody sportowe . W tych dniach uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy ,a także mieli możliwość wykonania kartek walentynkowych dla osób ,które są im bliskie. Były zdjęcia na ściance walentynkowej. Naprawdę dużo się działo.

Przez ten tydzień można było „poczuć w powietrzu” atmosferę serdeczności i przyjaźni.

Te tydzień był pełen wrażeń .Wszyscy z niecierpliwością będziemy czekać na kolejne Święto Walentego.

Katarzyna Modzelewska i Natalia Puka

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.