Ach, cóż to była za wycieczka!

Dnia 11 października 2022 r. uczniowie klas IV b, IV c oraz V a pojechali do Warszawy. Po drodze podziwiali złota polską jesień i oddawali się rozmowom. Pobyt w stolicy rozpoczęli od spaceru po Starym Mieście. Potem udali się do Teatru Capitol, aby obejrzeć musical „Dreams”. Wzbudził on ogromne emocje wśród uczniów, ponieważ poruszał ważne problemy, takie jak poczucie samotności, odrzucenia, tęsknota za bliskością i normalnością, niskie poczucie wartości. Po przedstawieniu aktorzy sprawili widzom ogromną niespodziankę, ponieważ zaprosili wszystkich na scenę. Można było porozmawiać z artystami oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Potem wycieczkowicze udali się do parku trampolin, gdzie wspaniale się bawili. Jeszcze odwiedzili wybraną przez siebie restaurację. Po posiłku szczęśliwi wrócili do domu.

A cóż się działo w autokarze? Uczniowie wspólnie śpiewali piosenki i planowali kolejną wspaniałą wycieczkę.

Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie kl. IV c i IV b – pani Renata Deptuła oraz pani Katarzyna Rozkosz. Opiekę nad uczniami sprawowały również panie: Magdalena Gadzała i Agnieszka Dziełak.