Wycieczka kl. 7 d i 8 c

22 października uczniowie kl. VII d i VIII c wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

Jesienne widoki za oknem sprzyjały rozluźnieniu i wesołym rozmowom. Czas podróży do stolicy minął szybko. A w Warszawie pierwszy postój zrobiliśmy przy Teatrze Kamienica, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Ekipa Kulka”. Przygody tytułowej ekipy zostały przedstawione na żywo oraz multimedialnie. Pokazały nam wartość przyjaźni i sztuki, które mogą być być odpowiedzią na nasze niepokoje związane z pandemią.

Po spektaklu pojechaliśmy do Hangaru 646 na wyjątkową lekcję WF-u. Szaleństwa na trampolinach sprawiły nam dużo radości.

Kolejnym punktem programu był spacer po ogrodzie królewskim w Wilanowie. Zachwyciła nas tam feeria barw jesiennych.

Wracając do domu, dzieliliśmy się wrażeniami i doszliśmy do wniosku, że była to naprawdę udana wycieczka.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Renata Deptuła, Agnieszka Zalewska i Alina Białczak.