Zdrowie to jest cenny dar, a więc o nie zawsze dbam-Świetlica kl. II i III

Pod takim hasłem uczniowie świetlicy kl. II i III gościli na zajęciach pielęgniarkę szkolną Panią Annę Suchecką. Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie swoje i innych. W czasie spotkania dzieci  dowiedziały się, w jaki sposób należy się prawidłowo odżywiać, aby być zdrowym, jak zapobiegać infekcjom, jakie znaczenie  dla naszych organizmów ma ruch i uprawianie sportu. Spotkanie przebiegło w milej atmosferze. Uczniowie z zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania. Zdobyły wiele ciekawych informacji ,które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Na koniec zajęć były zagadki i krzyżówka.

Serdecznie dziękujemy Pani Pielęgniarce za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Katarzyna Modzelewska