„Zostań rycerzem, pokonaj smoka!” – konkursy

Pamiętacie jeszcze o walce ze smokiem? My nie zapominamy. Straszna poczwara ciągle zatruwa powietrze nad Ostrołęką. Musimy się przed nią chronić! Dbajcie o swoje rośliny domowe. Podlewajcie je, a czasem zróbcie im prysznic. Zwróćcie tylko uwagę na to, że nie wszystkie lubią kąpiel:)

Nasza akcja „Zostań rycerzem, pokonaj smoka!” – ciągle trwa. Zgodnie z daną Wam obietnicą, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach.

Uczniów klas I – III prosimy o przedstawienie w formie pracy plastycznej walki ze smokiem – Smogiem.

Klasy IV -VIII zachęcamy do stworzenia dzieł pod hasłem: „Zielono mi!„.

Format i technika wykonania prac jest dowolna.

Mamy też propozycję dla osób lubiących pisać – konkurs literacki. Temat: „Zielono mam w głowie”.  Możecie napisać wiersz, opowiadanie, list, kartkę z pamiętnika…

Mamy nadzieję, że pokażecie nam również zdjęcia Waszych zielonych, domowych kącików.

Liczymy na Waszą inwencję twórczą. Na prace czekamy do 17 stycznia 2020 r.

Gotowe dzieła uczniowie klas I – III przekażą swoim wychowawczyniom, prace uczniów klas IV – VIII zbierze nauczyciel plastyki – pani Beata Grzywacz.

Utwory literackie należy dostarczyć pani Renacie Deptule – nauczycielowi języka polskiego.

Zdjęcia zanieście do biblioteki. Przyjmie je pani Iwona Pędzich, która uczy w naszej szkole przyrody.

Najpiękniejsze dzieła zostaną nagrodzone oraz opublikowane na szkolnej stronie internetowej.