Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Image00006

W piątek 13 października 2017r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Alina Jabłonowska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej i ważnej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość okazywaną uczniom oraz życzyła siły i wytrwałości w dalszej pracy. Przy tej też okazji wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Image00030

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez ucz. kl. IIIg wraz z wych. I. Dąbrowską. O oprawę muzyczną zadbała M. Daniszewska z chórem szkolnym. Uroczysty apel zakończył taniec -niespodzianka wykonany przez wszystkich uczniów szkoły i dedykowany nauczycielom.

Image00044

Autor: Iwona Dąbrowska