Apel z okazji Walentynek

Image00002

Dnia 13 lutego we wtorek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Św. Walentego – patrona zakochanych. Ten dzień to dodatkowa okazja do powiedzenia komuś (przyjacielowi, ukochanemu, sąsiadowi…) „lubię cię, kocham, uwielbiam”.

Święty Walenty sprzyja zakochanym, zwłaszcza tym nieśmiałym, którym brak odwagi, by wypowiedzieć swoje uczucia.
Z tej okazji uczniowie klas Vb i Vc przygotowali krótkie walentynkowe przedstawienie w formie Teleexpresu, które było przeplatane piosenkami i tańcem. Recytowano wiersze o miłości, przeprowadzono sondę: „Co mieszkańcy Ostrołęki myślą o miłości?”, odbył się także pokaz mody z ubiorami na randkę. Można było dowiedzieć się jak „kocham cię” brzmi w innych językach, np. francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim.

Zaproszono Zenka Martyniuka, który zaśpiewał swój przebój „Oczy zielone”, a gościem Marka Sierockiego był Sławomir z hitem „Miłość w Zakopanem”.

Podczas apelu zostały również ogłoszone wyniki, trwającego od początku lutego, plebiscytu na Najżyczliwszą dziewczynę oraz Najżyczliwszego chłopca w klasie. Słodkie czerwone serduszka otrzymali:

IV a Małgorzata Markowska, Kacper Bloch, IV b Anna Dobrzyńska, Szymon Suchcicki, IV c Łucja Cząstkiewicz, Emil Dzik, IV d Natalia Piotrak, Jakub Ogórek, IV e Marta Sagała, Mateusz Archacki, IV f Maja Czyż, Jakub Świątek, V a Alicja Grzywacz, Eryk Boruch, V b Gabriela Borkowska, Adrian Szostak, V c Aleksandra Ruszczyk, Oskar Świerżewski, V d Anna Dobkowska, Bartosz Dzieżgowski, V e Karina Pasterczyk, Marcel Czaplicki, VI a Alicja Majewska, Michał Wołosz, VI b Sandra Pych, Dastin Niestępski, VI c Joanna Jemielity, Bartosz Ścibek – Rejmentowski, VI d Maja Sokołowska, Dominik Brzostek, VI e Daria Rybaczyk, Dawid Witenberg, VII a Agnieszka Dobrzyńska, Dominik Suski, VII b Daria Humienna, Mateusz Bednarczyk, VII c Anna Krzysztofińska, Mateusz Kochański, VII d Natali Kołodziejska, Michał Mysiewicz, VII e Maja Banaś, Szymon Trzciński

Autor: Agnieszka Zalewska