Biegnij z Jedynką

Bieganie to piękna bajka, w której główną rolę grasz sam”

W piękny słoneczny poranek 21 września nasza szkoła po raz kolejny wybrała się na miejską plażę w Ostrołęce, aby wspólnie na sportowo spędzić czas. Bieganie, jako najprostsza forma ruchu to świetny sposób na promowanie zdrowego stylu życia.

Gdy wszystkie klasy dotarły na plażę i nastąpiło otwarcie imprezy, przyszedł czas na wspólne ćwiczenia. W tym roku odbyły się one przy muzyce. Klasy III i IV mogły rozgrzewać się przy układzie tanecznym prowadzonym przez uczennice klasy VIII aAgnieszkę, Paulinę, Emilkę i Łucję. Następnie młodsi uczniowie udali się przygotowaną trasę wraz z nauczycielami, a starsze klasy rozgrzewały się w rytm muzyki z zaproszonym gościem – instruktorką fitness p. Moniką Piersą. Rozgrzewka z rozciąganiem znakomicie przygotowała wszystkich do biegu, dzięki czemu uczniowie z opiekunami pokonali trasę w dobrej formie i znakomitym nastroju. Mamy więc nadzieję, że za rok znów spotkamy się w tym samym miejscu na wspólnej zabawie biegowej.

Do zobaczenia!