Drużynowy Tenis Stołowy

Mistrzostwa Ostrołęki w

DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Dnia 6 grudnia 2014 r. w ZS nr 3 odbyły się mistrzostwa Ostrołęki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Image00001

Nasza szkoła zdominowała te rozgrywki i wzbogaciła się o kolejne cztery puchary. Pierwsze miejsca zajęły dziewczęta  w kategorii klas IV i (Natalia Grala, Zuzanna Sieruta, Aleksandra Walc) oraz w kategorii klas V-VI (Zuzanna Borawska, Patrycja Parzych, Aleksandra Lipka).

Image00002

Również chłopcy odnieśli zwycięstwo zarówno w kat. klas IV i (Michał Gocłowski, Kamil Szczepański, Łukasz Olszewski) jak i w kat. klas V-VI (Szymon Długołęcki, Gracjan Pachucki, Gabriel Jasiński).

Image00003

Wszyscy startujący uczniowie naszej szkoły rozegrali bardzo dobre zawody i zasłużenie otrzymali złote medale. Gratulujemy!!!

Image00004

Autor: mgr Krzysztof Olszewski