Dyskoteka Andrzejkowa

Image00009

29 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa organizowana przez Samorząd Uczniowski. Trwała w godz. 18.00-21.30. Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart, magicznych serc, cyfr. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował bilecik z magicznym kolorem, a także mógł się dowiedzieć, kim zostanie w przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Tańcom nie było końca, a to dzięki dwóm DJ-om z naszej szkoły, którzy zadbali, aby na naszej imprezie nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.

Wszyscy bawili się dobrze i miło wspominają ten wieczór. Uczniowie niecierpliwie czekają na kolejne dyskoteki.

Autor: Justyna Chrzaniuk