Dzieci uczą rodziców w domu!

Mar 19, 2020 by

GrafikaDoZamieszczenia

Szanowni Państwo, przez wzgląd na zaistniałą sytuację postanowiliśmy w ramach, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej akcji akcji „Dzieci uczą rodziców” przygotować dodatkowe lekcje do domowej nauki dla dzieci i rodziców. Dlatego też zwracam się z olbrzymią prośbą o zapoznanie się z załącznikami oraz o zamieszczenie załączonej grafiki i tekstu na stronach internetowych Państwa gminy (i innych stronach w miarę możliwości) i na profilach na Facebooku. Naszym wspólnym obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań by dzieci ten czas spędziły w domu i wykorzystały go na naukę. Liczba wszystkich lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji. Ale będzie ich minimum 5.

 

Pierwsze materiały można pobrać pod adresem:

 

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

Kolejne będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek.

 

Z poważaniem,

Dawid Wiejata

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „DzieciUcząRodziców”

Related Posts

Share This