FESTYN RODZINNY Z JEDYNKĄ 2018

29 maja 2018 roku nasza szkoła po raz czwarty zorganizowała  Festyn Rodzinny z Jedynką.  Impreza odbywała się na szkolnych boiskach. Podczas uroczystości prezentowali się uczniowie naszej szkoły, odbyły się pokazy karate Kyokushin, występ zespołów tanecznych klasy I a , II d oraz zespołu Kurpie i pokaz ćwiczeń przygotowany przez klub Endorfina. Dzieci mogły brać udział w konkursach plastycznych, zawodach sportowych, korzystać z dmuchanych zabawek czy zmierzyć się z torem przeszkód . Można było również utrwalić wiedzę teoretyczną i praktyczną zobaczyć dotyczącą udzielania pierwszej pomocy . Ogromną atrakcją dla uczestników festynu  była możliwość zwiedzani i oglądania  specjalistycznych pojazdów : Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Zakładu Karnego w Przytułach Starych , Stacji Ratownictwa Medycznego „Meditrans” oraz Komendy miejskiej Policji  w Ostrołęce .