Festyn z Jedynką – relacja

Dnia 29 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli w festynie rodzinnym. Organizatorzy zapewnili uczestnikom  liczne atrakcje.

Image00025

Uczniowie mieli do dyspozycji specjalistyczne pojazdy m.in. Straży Pożarnej, Straży Miejskiej czy Zakładu Karnego w Przytułach Starych oraz Stacji Ratownictwa Medycznego „Meditran” Ostrołęka, które mogli do woli zwiedzać i oglądać.

Image00090

Wielu widzów zgromadził pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez panią Wiolettę Ostrowską-Krupa. Wspaniałe, bajkowe zagadki zaproponowała pani Teresa Trypuć. Uczniowie sprawnie pokonywali tor przeszkód, skakali w workach. Z pomalowanymi w fantazyjne wzory, uśmiechniętymi buziami łowili rybki i malowali plakaty. Do wspólnej zabawy zachęcali dzieci animatorzy biura turystycznego „Mówiący Kij”.

Image00033

Nie zabrakło również występów artystycznych. Na scenie zaprezentowali się: zespół „Fivan”, tancerze  Klubu Tańca Towarzyskiego „ Fan” oraz uczniowie naszej szkoły. Duże wrażenie na najmłodszych wywarł pokaz Capoeiry. O poczęstunek zadbali jak zawsze niezawodni rodzice oraz Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A.

Za organizację festynu odpowiedzialne były:

• Elżbieta Greloch-Sęk
  • Dorota Bastek