Interaktywne spektakle po angielsku dla uczniów naszej szkoły

W piątek 27 stycznia zaprosiliśmy do naszej szkoły wędrowny teatr The Bear Educational Theatre. Spektakle, które trwały po 60 minut, bardzo zaciekawiły naszą publiczność. Chętni uczniowie z klas 5-6 obejrzeli przedstawienie pt. THE ALIEN GRAMMAR SHOW. Był to bardzo energiczny spektakl o wartkiej i zaskakującej akcji. Aktorzy byli otwarci na młodych ludzi, uśmiechnięci i pięknie mówiący po angielsku. W szybkim czasie zainteresowali i zaangażowali uczestników wydarzenia do wspólnej zabawy  i utrwalania języka angielskiego.

Klasa IIIe i klasy 4 wysłuchali opowieści pt. JACKIE AND THE GIANT.  Nasi uczniowie w naturalny sposób zostali wciągnięci w sam środek akcji. Musieli pomóc dziewczynce porozumieć się z Dobrym Olbrzymem, ponieważ w Królestwie Olbrzymów mówi się tylko po angielsku. Przy pomocy aktorów wszyscy uczestnicy powtórzyli czas teraźniejszy Present Simple.

Oba spektakle bardzo podobały się widzom. Była to niezwykła okazja posłuchać native speakerów i biegle mówiących po angielsku aktorów. Myślę, że nawiążemy stałą współpracę z teatrem The Bear.

Tekst: Katarzyna Kozłowska

Image00007 Image00008 Image00015 Image00016 Image00020 IMG_0243 IMG_0250 IMG_0251