Jasełka dla Nauczycieli

Image00028

Dnia 18 grudnia 2014 r. przedstawiane były w naszej szkole „Jasełka” dla wszystkich pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli i zaproszonych rodziców.

W tym roku w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie z klasy IIb, którzy pracowali pod kierunkiem pani Doroty Bastek i pani Wioletty  Ostrowskiej-Krupy.

Dzieci pięknie recytowały, śpiewały kolędy i pastorałki oraz grały na instrumentach. Nastrojowy program  „Jasełek” zachwycił publiczność, były gorące brawa, wspólne śpiewanie kolęd, a nawet bisy. Wzruszające scenki przypomniały nam o tym, co najważniejsze w czasie Świąt,  oraz skłoniły do zadumy i refleksji.

Uczniów klasy IIb  wspierali starsi koledzy: Jagoda Pliszka z klasy Va ( grą na flecie), Jakub Wywigacz  z klasy VIa (nagłośnieniem) i Aleksandra Dziełak z klasy Va. Niezapomniany nastrój zawdzięczamy również panu Januszowie Piersie, który zadbał o oświetlenie sceny.

Autor: mgr Dorota Bastek