Jasełka dla pracowników SP1

Image00002

Dnia 21 grudnia 2017 roku o godzinie 16:00 odbyły się Jasełka dla pracowników szkoły oraz dla zaproszonych emerytowanych pracowników szkoły. Jasełka przygotowała klasa III A pod kierunkiem p. Natalii Kowalskiej. Aby przedstawieniu nadać świąteczny ton, kolędy śpiewał chór szkolny pod kierunkiem p. Marzeny Daniszewskiej.

Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało a nawet można było zauważyć jak publiczność ocierała łzy wzruszenia.

Po obejrzeniu Jasełek, ksiądz Czarkowski przeczytał fragment Pisma Świętego o narodzeniu Pana Jezusa, po czym wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia bożonarodzeniowe.

Po życzeniach wszyscy goście przeszli na stołówkę szkolna, gdzie odbyła się uroczysta Wigilia, która była okazją do wspólnego przeżywania zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.