Jasełka szkolne

Gru 20, 2019 by

Image00046

W klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia 20 grudnia  zostało zorganizowane Jasełka bożonarodzeniowe dla uczniów naszej szkoły.

Po przywitaniu  przybyłych gości dyrektor szkoły Zbigniew Milewski złożył wszystkim świąteczne życzenia. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie kl. II b wraz z opiekunem przygotowali Jasełka bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja i współczesna rodzina. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Aktorom towarzyszył też chór szkolny. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Po przedstawieniu jasełkowym odbyły się klasowe spotkania wigilijne z wychowawcami.

 

Autor: Iwona Dąbrowska

 

Related Posts

Share This