Kiermasz roślin doniczkowych

Kiermasze roślin doniczkowych stały się tradycją w naszej szkole. Od miesiąca przygotowujemy dla Was sadzonki, które będziecie mogli kupić już jutro.

O zaletach naszych domowych kwiatów pisaliśmy już nieraz. Zapewne pamiętacie, że są to niestrudzeni wojownicy, którzy pomagają nam walczyć ze smokiem Smogiem. Rośliny doniczkowe mogą działać jak małe oczyszczalnie powietrza. Potrafią neutralizować różnego rodzaju zanieczyszczenia, także te przedostające się do domów przez otwarte okna – pyły obecne w smogu, metale ciężkie… Zieloni przyjaciele produkują tlen, zwiększają wilgotność powietrza i poprawiają samopoczucie.

Kiermasz roślin doniczkowych odbędzie się 5 kwietnia 2023 r. o godz. 11.20 w głównym holu naszej szkoły.

Przybywajcie po swoich nowych zielonych przyjaciół.

Koordynator projektu – Marta Wilk