Klub Bezpiecznego Puchatka

Gru 17, 2013 by

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie klas I uczestniczą w ogólnopolskim programie „ Klub Bezpiecznego Puchatka ” , który ma na celu zwrócenie uczniom uwagi na potencjalne zagrożenia oraz skutki niebezpiecznych zachowań w szkole, w domu i na drodze.

Uczniowie otrzymali kolorowe książeczki edukacyjne, które zawierały ciekawe gry i zabawy na temat bezpieczeństwa. Poza tym obejrzeli film pokazujący zagrożenia i niebezpieczeństwa  czyhające na uczniów w rożnych sytuacjach.

Image00010

Po zdobyciu cennych informacji uczniowie przystąpili do zadań w otrzymanych książeczkach. Przystąpili także do wykonania testu online. Zdecydowana większość uczniów wykonała test bezbłędnie i otrzymała dyplomy.

Ponadto uczniowie uczestniczyli w zorganizowanych zajęciach plastycznych, na których rysowały swoją Przygodę z Puchatkiem.

Autor: mgr Anna Orłowska  

no images were found

Related Posts

Share This