Kolędowanie w świetlicy szkolnej klas II i III

Gru 19, 2019 by

Image00005

  „Jest taki dzień, bardzo ciepły,

 choć grudniowy.

 Dzień zwykły dzień,

 w którym gasną wszelkie spory…”

       K. Dzikowski

Święta tuż, tuż…  Zbliża się czas, na który z wielką radością oczekują wszystkie dzieci.

W  naszej świetlicy odbyło się przedświąteczne kolędowanie przy dźwiękach gitar. Pani Katarzyna Modzelewska zaprosiła do wspólnego kolędowania Panią Hannę Bojarską (nauczyciel naszej szkoły) oraz Pana Macieja Brzostowskiego (tatę Karoliny).

Dzieci chętnie nie tylko słuchały, ale włączyły się do wspólnego śpiewania. Odśpiewane zostały między innymi takie kolędy jak: ,,Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu” i wiele innych. To był bardzo ciekawie i mile spędzony czas. Na koniec świetliczanie podziękowali naszym grającym i śpiewającym gościom za wspólne kolędowanie i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Do życzeń dołączają się nauczycielki świetlicy: Pani Katarzyna Modzelewska i Pani Beata Chorowicz, życząc wszystkim uczniom i  pracownikom

Radosnych Świąt  Bożego Narodzenia.

Katarzyna Modzelewska