Konkurs recytatorski – Pierwszy krok w poezję

Sty 23, 2020 by

poezja_dzieci

Dnia 23 stycznia 2020 r.w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce odbył się szkolny konkurs recytatorski pt. ”Pierwszy krok w poezję” .Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją ,uwrażliwienie na jej piękno oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich. Uczestnicy konkursu barwnie i ciekawie prezentowali wybrane utwory z literatury dziecięcej . Jury oceniało przede wszystkim : opanowanie pamięciowe, dykcję, donośność głosu, tempo mówienia, umiejętność gospodarowania oddechem i ogólne wrażenie artystyczne. Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Pierwszy krok w poezję”. Uczestnicy zajęli następujące miejsca:

KLASY I

I miejsce-Amelia Gawrych kl. l a

II miejsce-Pola Orłowska kl. I d

III miejsce-Anna Grabowska kl. I c

III miejsce-Wiktor Wojciechowski kl. I b

KLASY II

I miejsce-Julia Krupińska kl. II a

II miejsce-Mikołaj Ossowski kl. II b

III miejsce-Gabriela Grabowska kl. II c

III miejsce-Bartosz Ferenc kl. II d

KLASY III

I miejsce-Kornelia Dobkowska kl. III c

II miejsce-Łucja Deptuła kl. III b

II miejsce –Dominika Filipczak kl. III d

III miejsce-Paulina Szyjka kl. III a

Autor: Paulina Dąbkowska

Related Posts

Share This