Lekcja z Mistrzem

Image00001

Dnia 15 października 2014 r. odbyła się lekcja pokazowa dla uczniów klas V z lekkiej atletyki, którą poprowadził  Bartosz Witkowskitrener I klasy w tej dyscyplinie sportu i medalista Mistrzostw Polski w sztafecie 4X400m.

Image00012

Uczniowie mogli poszerzyć swoje umiejętności lekkoatletyczne, poznać  nowe ćwiczenia, a także zobaczyć,  jak wygląda trening lekkoatletyczny. Najbardziej spodobały się chłopcom ćwiczenia  z płotkami oraz sztafety.

Image00021

Na koniec  lekcji  jednego z uczniów spotkała miła niespodzianka. Za wykazaną wiedzę  otrzymał od prowadzącego autograf słynnego  800 metrowca – Marcina Lewandowskiego.  Mamy nadzieję, że poprowadzona przez pana Witkowskiego lekcja wzbudziła u uczniów chęć uprawiania tej dyscypliny sportu.

Autor: mgr Krzysztof Olszewski