Lista kandydatów przyjętych do klas I

Kwi 6, 2020 by

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

§ 11b. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce

 

Lp. Nazwisko i imię

  1. Ambrzykowska Amelia
  2. Antonowicz Paulina
  3. Bakułą Bartosz
  4. Baranowska Natalia
  5. Bednarczyk Aleksandra
  6. Białczak Kacper
  7. Bińczycki Aleksander
  8. Boruch Katarzyna
  9. Chojnowska Zofia
  10. Chomentowski Adam
  11. Choromańska Julia
  12. Chrostek Dominik
  13. Chrzanowska Alicja
  14. Cieśluk Sara
  15. Cieśłuk Wiktoria
  16. Damięcka Nadia Maria
  17. Dąbkowska Lena
  18. Dobkowska Aleksandra
  19. Dobkowski Wojciech
  20. Dobrowolska Zofia
  21. Domańska Helena Maria
  22. Erriquez Julia
  23. Falkowska Aleksandra
  24. Filip Litorowicz
  25. Filipczak Przemysław
  26. Galanek Krzysztof
  27. Gołębiewska Aleksandra
  28. Górecka Amelia
  29. Grabka Bartosz
  30. Grabowska Urszula
  31. Groszyk Wiktoria
  32. Jaśkiewicz Kalina
  33. Jemielity Łucja
  34. Joka Bartosz
  35. Kaczyński Krzysztof
  36. Kajewska Alicja
  37. Kania Jakub
  38. Kobylińska Hanna
  39. Kolbiasz Szymon Łukasz
  40. Kowalczyk Kaja
  41. Kowalewski Kacper
  42. Kozieł Iga
  43. Krupiński Sebastian
  44. Kuciński Olaf
  45. Kurpiewska Alicja
  46. Laskowski – Kur Bartosz
  47. Lipka Szymon
  48. Makowiecka Alicja
  49. Mierzejewski Kamil
  50. Mierzejewski Wojciech
  51. Mirońska Zuzanna
  52. Mulawka Fabian
  53. Murawska Judyta
  54. Nicewicz Natalia
  55. Nowak Hanna
  56. Olkowski Wiktor
  57. Olszewski Błążej
  58. Opęchowski Patryk
  59. Ossowski Antoni
  60. Ossowski Franciszek
  61. Piertas Maja
  62. Późniewski Bartosz
  63. Przybylska Sandra
  64. Pstrągowska Aleksandra
  65. Rutka Zuzanna
  66. Siemiński Tymon
  67. Skuza Jakub
  68. Słupińska Julia
  69. Sokołowska Oliwia
  70. Strzeszewska Adrianna
  71. Ścibek Natalia
  72. Świeczkowski Karol
  73. Terlikowski Jan
  74. Walijewska Kalina
  75. Wawrzyńska Hanna
  76. Wieczerzak Aleksandra
  77. Wieczorek Antoni
  78. Wiśniewski Aleksander
  79. Wójcik Mikołaj Henryk
  80. Wyszomirska Klaudia
  81. Zduńczyk Helena
  82. Zduńczyk Kajetan
  83. Ziemak Ksawery
  84. Ziemak Oliwia
  85. Żebrowska Wiktoria

Related Posts

Share This