Lista kandydatów przyjętych do klasy I

Kwi 16, 2014 by

Lista kandydatów przyjętych do klasy I

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza

w Ostrołęce

 

 

Lp.   Imię i nazwisko rocznik 2008

1       Archacki Mateusz

2       Bałon Paulina

3       Cholewiński Mateusz

4       Chomentowski Jakub

5       Cichocka Marta

6       Czartoryski Bartosz

7       Dobkowska Daria

8       Dobkowski Michał

9       Domurad Lena

10     Dzięgielewska Karina

11     Flanc Zuzanna

12     Garliński Jakub

13     Godlewska Zuzanna

14     Grala Julia

15     Jędrzejczyk Jakub

16     Kaczyńska Julia

17     Klimek Gabriela

18     Kobrzyńska Daria

19     Krupka Adam

20     Kulesza Maja

21     Lautscha Oliwia

22     Lelujka Marek

23     Lenkiewicz Apolonia

24     Lewandowski Krzysztof

25     Markowska Małgorzata

26     Mikulak Jakub

27     Milewska Amelia

28     Modzelewski Paweł

29     Nowak Bartosz

30     Ostasz Bartłomiej

31      Pawelec Szymon

32     Pawlak Konrad

33     Piersa Oliwia

34     Prot Bartosz

35     Rawa Wiktoria

36     Rydzewski Aleksander

37     Sagała Marta

38     Samsel Gabriela

39     Siekierska Maja

40     Sierakowski Antoni

41     Sierant Lia

42     Stefańska Natalia

43     Suchecka Maria

44     Sutnik Magdalena Lidia

45     Szymczyk Przemysław

46     Wiszowaty Kacper

47     Zalewski Dominik

48     Żebrowski Maksymilian

 

 

Lp.   Imię i nazwisko rocznik 2007

1. Bałas Bartosz

2. Banasiak Karol

3. Zyśk Bartosz

4. Bączek Mateusz

5. Bełdycka Zuzanna

6. Bielacka Zofia Amelia

7. Bieżuński Jakub Leszek

8. Brodowska Maja

9. Brzeska Weronika

10. Brzostek Aleksandra

11. Brzozowska Magdalena

12. Brzozowski Szymon

13. Burghartd Maksymilian

14. Chełstowska Łucja

15. Chrostowski Dominik

16. Czaplicki Jeremiasz

17. Cząstkiewicz Łucja Róża

18. Czyż Maja

19. Daniłowski Aleksander

20. Dobkowska Amelia

21. Dobkowski Mieszko

22. Dobrzyńska Anna

23. Dybowski Nikodem

24. Dzbeński Wiktor

25. Dziełak Magdalena

26. Dzik Emil

27. Fąk Mateusz

28. Gadomska Lena

29. Gajek Paulina

30. Glinka Grzeborz

31. Godłoza Oliwier

32. Grabowska Monika

33. Grądzki Bartosz

34. Grochowina Apolonary

35. Grzelak Jakub

36. Janczewska Oliwia

37. Jankowska Alicja

38. Jankowski Bartosz

39. Jemielita Adrian

40. Kania Mikołaj

41. Kędra Otylia

42. Kobyłecki Bartosz

43. Korczak Michał

44. Kośnik Jakub

45. Kowalczyk Paulina

46. Kowalska Oliwia

47. Krawczyk Bartosz

48. Kruczyk Oliwia Małgorzata

49. Krzyśpiak Maria

50. Lesiuk Kasper

51. Lisawa Bartłomiej

52. Lisowska Alicja

53. Łozińska Anna

54. Mamiński Gracjan

55. Markowski Krystian Piotr

56. Mażewski Jakub

57. Mierzejewski Jakub

58. Mróz Nikola

59. Murawski Kacper

60. Murza Jakub

61. Nejman Jakub

62. Ogórek Jakub

63. Ogórkiewicz Alicja

64. Pabich Zuzanna

65. Parzych Sylwester

66. Pianko Magdalena

67. Pietrzak Jakub

68. Piotrak Natalia

69. Poteraj Gabriela

70. Przychodzeń Bartosz

71. Puławski Jakub

72. Romanik Nikola

73. Romejko Krzysztof

74. Sadłowska Paulina

75. Sieruta Jakub

76. Stepnowska Wiktoria

77. Stepnowski Jakub

78. Stojke Ewelina

79. Stolarczyk Kornelia

80. Suchcicki Szymon

81. Sumara Aleksander

82. Szewczyk Maciej

83. Szlachetka Marta

84. Szurnicki Jakub

85. Śledziewska Klara

86. Śnietka Kamila

87. Świątak Jakub Mateusz

88. Świerszcz Natalia

89. Tymińska Lili Wiktoria

90. Warszawik Maria

91. Waszkiewicz Filip

92. Wilga Zofia

93. Wilga Bartosz

94. Wiliński Mateusz

95. Zajkowska Lena

96. Zaorski Krystian

97. Zawisotwski Jakub

98. Zawistowska Zuzanna

99. Zyśk Julia

100. Zyśk Krzysztof Jakub

Related Posts

Share This