Mikołajek dla potrzebujących

Gru 4, 2019 by

Image00003

Grudzień w naszym kraju to miesiąc niezwykły, a wręcz magiczny. To miesiąc prezentów, życzeń i najpiękniejszych świąt w roku. Tegoroczny, przedświąteczny czas na długo zapamiętają podopieczni Noclegowni dla osób bezdomnych w Ostrołęce.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce po raz drugi zorganizowali akcję Mikołajek dla potrzebujących. Paczki ze słodyczami i innymi rzeczami pierwszej potrzeby trafiły 4 grudnia doNoclegowni.

Z inicjatywą akcji wyszli sami uczniowie, którzy chcieli sprawić radość drugiej osobie. To wspaniały gest, który może być przykładem dla wielu osób. Pokazali, że prawdziwe szczęście może tkwić w dzieleniu się i pomaganiu innym. Takie niewielkie gesty mogą przyczynić się do tego, że życie drugiej osoby nabierze barw.

Autor: Magdalena Wasyk

Related Posts

Share This