Niezapomniana wycieczka klas V b i V c

20 maja uczniowie klasy V b i  V c wyruszyli na trzydniową wycieczkę do Krakowa i Zakopanego. Na miejscu zbiórki wszyscy stawili się punktualnie. Humory dopisywały od rana. Pierwszego dnia  przywitali się ze smokiem, zwiedzili Katedrę Wawelską i  zobaczyli groby królewskie. Potem udali się na odpoczynek do hotelu. Nazajutrz o świcie wyruszyli na górska wędrówkę. Pogoda dopisała. Uczniowie, spacerując Doliną Chochołowską, podziwiali wspaniałe widoki. Ostatniego dnia, przed wyjazdem do domu, poznali historię zamku Ogrodzieniec i zwiedzili malownicze ruiny.

Piątoklasiści długo będą pamiętać tę wycieczkę:)

Wyjazd zorganizowały panie: Renata Deptuła i Katarzyna Rozkosz. Opiekę nad uczniami sprawowały również panie: Agnieszka Dziełak i Wioletta Ostrowska – Krupa.