Pasowanie na czytelnika

Lut 6, 2014 by

Dnia 6 lutego 2014 r. odbyła się „Uroczystość pasowania na czytelnika Biblioteki im. Kubusia Puchatka”. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Za jej przygotowanie odpowiedzialni byli nauczyciele bibliotekarze. W tym roku przedstawienie pt. „Szafa babuni” przygotowali uczniowie z klasy IV A pod kierunkiem p. Doroty Bastek.

Image00038

Najpierw pierwszaki obejrzeli przedstawienie. Potem wspólnie z artystami bawili się przy piosence o Andersenie.  Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na książkę, powtarzając słowa przyrzeczenia za panem Dyrektorem Z. Milewskim. Pasowania uczniów wielkim ołówkiem dokonali – pani Dyrektor M. Barcikowska i pan dyrektor Z. Milewski.

Na pamiątkę wstąpienia w poczet czytelników naszej szkoły wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali zakładki z logo Biblioteki im. Kubusia Puchatka.

 

Autor: mgr Teresa Trypuć

no images were found

Related Posts

Share This